مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده دمپایی هتلی با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده دمپایی هتلیقیمت دمپایی هتلیفروش دمپایی هتلیخرید انواع دمپایی هتلی درجه یکتولید کننده دمپایی هتلی با شرایط ویژهخریدار دمپایی هتلی لاکچریفروشنده دمپایی هتل با قیمت مناسبفروشگاه عرضه کننده دمپایی هتل تک لایه و سه لایه ارزانپکیج بهداشتی دمپایی هتلی حوله ای یکبار مصرفبازار عمده فروشی دمپایی هتلی در سایز های مختلفصادرات دمپایی هتل به اروپابسته بندی جدید و شیک دمپایی هتلی یکبار مصرف در بازار ایرانسفارش آنلاین انواع دمپایی یکبار مصرف

تولید کننده دمپایی هتلی، این محصول را به گونه ای طراحی می کند؛ که روی سطوح صاف هتل دچار لغزش نشود. بهترین ارقام دمپایی هتلی با قیمت مناسب به فروش می رسند. فروش دمپایی هتلی در رنگ ها، طرح ها و سایزهای متفاوتی صورت می گیرد. آن را به شکل عمده اغلب عرضه می کنند. 

برخی از هتل ها در هنگام ورود مهمانان، پک های ویژه بهداشتی را در اختیار آنان قرار می دهند. این پک ها به طور معمول مجموعه ای از وسایل زیر می باشند:

 • وسایل استحمام
 • خمیر دندان، مسواک و نخ دندان
 • مایع و ژل شستشوی دست
 • حوله های هتلی
 • دمپایی هتلی
 • کیت اصلاح

البته همه پک ها، شامل کل وسایل ذکر شده در بالا نیستند. اما دمپایی یکی از وسایلی است؛ که هر هتل مجهزی برای ساکنین خود تهیه می کند.

تولید کننده دمپایی هتلی با قیمت مناسب

تولید کننده دمپایی هتلی

تولید کننده دمپایی هتلیتولید کننده دمپایی هتلی، محصولات خود را با تنوع در جنس و مدل می سازد. برخی از ارقام دمپایی هایی که در هتل استفاده می شوند؛ به قرار زیر می باشند:

 • دمپایی پلاستیکی هتلی
 • دمپایی روفرشی
 • دمپایی حوله ای
 • دمپایی یکبار مصرف هتلی
 • دمپایی مخصوص سرویس بهداشتی هتل

به طور کلی، دمپایی هایی که برای استفاده در هتل تولید می شوند؛ باید دارای سطح زیرین نا صاف باشند. زیرا سطوح هتل معمولاً لغزنده و صاف می باشند.

قیمت دمپایی هتلی

قیمت دمپایی هتلیتولید کننده دمپایی هتلی، انواع دمپایی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عمده قرار می دهد. زیرا هتل ها، بیمارستان ها، مهمان سراها و در کل، خریداران این محصول، دمپایی را به صورت عمده و به میزان بالا تهیه می کنند. در نتیجه این افراد بهتر است؛ مستقیماً به تولید کننده دمپایی مراجعه کنند.

فروش دمپایی هتلی

تولید کننده دمپایی هتلی، محصولات خود را با توجه به سطوح لغزنده هتل می سازد. بنابراین دمپایی هایی که از فوم و استرحوله تشکیل شده اند؛ یکی از مناسب ترین دمپایی های این مکان می باشند.

به طور کلی انواع دمپایی هایی که در بازار به فروش می رسند؛ را می توان در هتل ها مشاهده کرد. برخی از این دمپایی ها برای داخل سرویس یا آشپزخانه مناسب بوده و برخی مانند دمپایی حوله ای و یکبار مصرف باید به صورت اختصاصی استفاده شوند.

خرید انواع دمپایی هتلی درجه یک

خرید انواع دمپایی هتلی درجه یکدمپایی های هتلی در درجه بندی کیفی بالا و همچنین انواع گوناگون، می توان به روش های مختلفی خریداری کرد. این نوع از محصول را عمدتاً مراجع خاصی ارائه می دهند که در این حوزه فعالیت می کنند. اما این نوع از محصولات، مشخصات خاص خود را دارا می باشند؛ ولی عموماً در دو نوع از جانب تولیدی ها ساخته و ارائه می شوند: 

 1. دمپایی های معمولی 
 2. دمپایی های یک بار مصرف 

نوع معمولی را می شود بیشتر در جنس های پلاستیکی مشاهده کرد. این گونه از محصول دوام بیشتری دارد و افراد متعددی هم می توانند از آن استفاده کنند. از جانب دیگر، قابل شستشو هستند و دیگر نگران میکروبی بودن آن نمی شویم. از جانب دیگر، آن را در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ هم می توان خرید و در اتاق بکار گرفت. 

اما دمپایی های یک بار مصرف، بیشتر از پارچه های مختلفی ساخته می شوند. آن ها را هم تولیدی ها در رنگ های متفاوتی می سازند و روانه بازار می کنند. 

خلاصه این که اگر به دنبال محصول درجه هستید، نیاز است که به این موارد توجه داشته باشید: 

 1. نوع جنس دمپایی 
 2. شرکت تولید کننده 
 3. سایز و رنگ 
 4. طراحی 
 5. و غیره 

تولید کننده دمپایی هتلی با شرایط ویژه

تولید کننده دمپایی هتلی با شرایط ویژهدر مناطق مختلفی از کشورمان، تولید کنندگان انواع دمپایی هتلی را می توان پیدا کرد با شرایط ویژه و مواد اولیه ناب و خوب به ساخت این نوع از محصولات می پردازند. آن ها کالای خود را با استفاده از فناوری های جدید و دستگاه های پیشرفته تولید می کنند که هر کدام از آن ها دارای سایز، رنگ، مدل و کیفیت متفاوتی می باشند. 

تولیدی ها انواع پکیج بهداشتی هتلی را که دمپایی هتلی تک لایه و غیره هم بخشی از آن به شمار می رود را به طرق مختلفی در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. 

عمدتاً این شرکت ها سعی می نمایند تا به وسیله شعب رسمی و یا فروشگاه هایی که مورد اعتماد می باشند، کالای خود را به دست مصرف کننده برسانند. خریداران اصلی این گونه از کارخانه جات، هتل داران، بیمارستان ها، استخرداران و سالن های ورزشی می باشند. به این ترتیب، از این مدل دمپایی ها می توان در مکان های مختلفی کار گرفت.

از سویی، اغلب خریداران هم سعی می کنند تا با مراجعه به خود شرکت های تولید دمپایی هتلی محصولی را که مد نظر دارند تهیه کنند و یا این که حتی سفارش آن را ارائه بدهند. روی هم رفته، هر کدام از این کارخانه ها همان طور که گفته شد، از دستگاه تولید دمپایی برای بالا بردن میزان ساخت محصولات شان استفاده می نمایند. 

این شرکت های سازنده، همان طور که در بالا متذکر شدیم، در دو نوع اصلی محصولات خود را می سازند و روانه بازار می کنند. بهرحال، اگر می خواهید که از کالاهای ساخته شده در این زمینه استفاده کنید، سعی نمایید که تا برندهای اصلی را بیابید. آن ها بهترین نوع دمپایی های را می سازند که تفاوت مدل زیادی در کالای شان به چشم می‌خورد. 

خریدار دمپایی هتلی لاکچری

خریدار دمپایی هتلی لاکچریدمپایی های هتلی همان طور که در طرح های مختلفی ساخته می شوند، از جنس های گوناگونی نیز تولید می گردند. برخی از کارخانه ها نوع شیک و لاکچری را می سازند. اما به چه نوع از محصولی می توان صفت لاکچری را اطلاق کرد؟ آن چه در این زمینه مهم است، کیفیت مواد اولیه به ویژه پارچه یا پلاستیکی است که در ساختش به کار می‌ برند. برای نمونه، در نوع دمپایی های لوکس، عمدتاً پارچه های نفیس، نرم، پرزدار و راحت را بر می گزینند که مشتری احساس راحتی به تمام معنا را در آن داشته باشد. 

از جانب دیگر، مسئله بعدی، مدل های این گونه از کالا ها می باشند. آن ها را در طراحی های بسیار زیبای و چشم نوازی می سازند که همین مسئله باعث می گردد شیک به نظر برسند. البته باید به این مسئله هم توجه کنید که دمپایی های هتلی خوب، سایز مناسبی دارند و افراد متفاوتی نیز می توانند به آسانی از آن استفاده کنند. 

روی هم رفته، خریدار چنین دمپایی های با این مشخصاتی که ما ارائه دادیم، می تواند به برندهای مطرحی سر بزند. همین طور برخی از کالاهای خارجی هم از کیفیت، طراحی و رنگ زیبایی برخوردار هستند که در بازار ایران نیز پیدا می شوند. شما می توانید با مراجعه به مرکز فروش دمپایی هتلی در هر شهری که هستید، نوع لاکچری را بیابید. 

فروشنده دمپایی هتل با قیمت مناسب

فروشنده دمپایی هتل با قیمت مناسبآن چه در بحث قیمت دمپایی هتلی مطرح است، کارخانه هایی هستند که آن را می سازند. این تولیدی ها می باشند که نرخ را تعیین می نمایند. آن ها بر اساس فاکتورهای مشخصی اقدام به این کار می نمایند که در ابتداء به برخی از آن ها اشاره کردیم، یعنی کیفیت پلاستیک یا پارچه ای که در ساخت دمپایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

در هر حال، پس از این که کارخانه محصول را آماده نمود، آن را در بسته بندی های متفاوتی وارد بازار می کند. این گونه است که به دست فروشندگان مختلفی می افتد و آنان نیز محصول را به دست مصرف کننده می رسانند. ولی بسیاری از خریداران به فکر این هستند که یک محصول خوب، شیک و لوکس را با قیمت مناسب، چطور تهیه کنند؟ 

ما در این جا بیشتر در این مورد توضیح می دهیم. توجه داشته باشید که نوع خرید بر روی قیمت های تأثیر مستقیمی می گذارد. برای نمونه اگر هتل دار هستید و یا این که می خواهید دمپایی یکبار مصرف آزمایشگاهی یا بیمارستانی ار تهیه کنید، بهترین کار این می باشد تا به شکل عمده آن را تهیه نمایید. به این ترتیب، آن را ارزانتر به دست می آورید. 

از جانب دیگر، نیاز است که تا در بازار به جستجوی بیشتری بپردازید، بی تردید عرضه کنندگانی را خواهید یافت که بهترین کالا را در نرخ های ارزانی ارائه می دهند. ولی یکی از راه های راحت و آسان برای تهیه با قیمت مناسب دمپایی هتل، اینترنت است. سایت های زیادی در این حوزه فعال اند و فروشنده چنین کالاهایی به شمار می روند. 

فروشگاه عرضه کننده دمپایی هتل تک لایه و سه لایه ارزان

فروشگاه عرضه کننده دمپایی هتل تک لایه و سه لایه ارزانعموماً بسیاری از مسافران که در یک هتل اقامت می گزینند، توقع دارند تا مالک هتل شرایط ابتدایی را برای شان مهیا سازد و از طرفی به مسئله بهداشت هم اهمیت دهد. بیشتر کسانی که تا اندازه ای حساس هستند، سعی می کنند با خود دمپایی های شخصی شان را حمل کنند.

اما امروزه اکثر هتل های باکلاس و شیک، برای رفاه حال مسافران شان، دمپایی ها یک بار مصرف را آماده می کنند. آن ها برای خرید به فروشگاه های عرضه کننده چنین محصولاتی مراجعه می کنند. از آنان می تواند در ضخامت های گوناگونی به تهیه این کالای بسیار مهم بپردازند که عبارت می باشند از: 

 • دمپایی هتل تک لایه 
 • دمپایی هتل سه لایه 
 • دمپایی هتلی رویه سه لایه 
 • دمپایی هتلی کف سه لایه 
 • و غیره 

البته هر کدام از این کالاها را از جنس های متفاوتی ساخته شده اند که ارزان ترین شان طبعاً نوع تک لایه است. این را هم بایستی در نظر داشته باشید که جنس هم حرف اول را در این زمینه می زند. در بخش های بعدی این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت. با همه این ها شما می توانید برای تهیه یک کالای خوب، به مراجع متفاوتی سر بزنید. 

پکیج بهداشتی دمپایی هتلی حوله ای یکبار مصرف

پکیج بهداشتی دمپایی هتلی حوله ای یکبار مصرفیکی از جنس هایی که با آن دمپایی یکبار مصرف هتلی را تولید می کنند، پارچه های حوله ای می  باشند. البته دمپایی روفرشی پارچه ای در طرح ها و رنگ های متفاوتی ساخته می شوند و در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

روی هم رفته، اگر می خواهید که پکیج بهداشتی دمپایی هتلی حوله ای را بخرید، خوب است که آن را از مراجع معتبر تهیه نمایید. این مراجع عمدتاً شرکت های سازنده و همچنین وارد کننده می باشند که در طرح ها رو الوان متنوعی کالای خود را عرضه می دارند. 

البته دمپایی ها یکی از ملزومات بهداشتی اتاق مهمان به شمار می روند در کنار آن ها می توان، به مواد شوینده، گوش پاک کن، حوله، مسواک، و غیره هم اشاره کرد. 

روی هم رفته، دمپایی حوله ای یکبار مصرف هتلی را می توان در رنگ ها همین طور سایزهای گوناگونی خریداری کرد. این نوع از محصولات یکی از مشخصات بارزشان این است که تنها یک فرد می تواند آن را استفاده کند و بار دیگر باید دور انداخته شود. اکثر هتل های شیک و ستاره بالا این گونه از مهمانان شان پذیرایی می کنند. 

این نوع از کالا، بیشتر در هنگام خارج شدن از حمام به کار می آید. کف پرز دار آن باعث می شود تا اولاً شما احساس خوبی داشته باشید و دوماً سُر نخورید. 

بازار عمده فروشی دمپایی هتلی در سایز های مختلف

بازار عمده فروشی دمپایی هتلی در سایز های مختلفدمپایی های هتلی نیز در سایزهای مختلفی ارائه می شوند. اما باید به این مسئله توجه نمود که دمپایی حوله ای زنانه با نوع مردانه از نظر اندازه تفاوت هایی دارند. 

در همین حال شرکت تولید دمپایی هتل تهران یا برندهای دیگر، سعی می نمایند تا جهت ارائه یک محصول خوب، آن را سایزبندی کنند. برای نمونه می شود دمپایی های زنانه را از سایز 35 تا 40 و مردانه را از سایز 40 تا 45 تهیه نمود. البته استاندارد هر کشوری ممکن است فرق کند. 

شمایی که به دنبال خرید کلی چنین محصولاتی هستید، خوب است که به بازار عمد فروشی سر بزنید. بازارهای ویژه ای وجود دارند که در آن این محصولات به شکل گسترده ای در برندها و همین طور اندازه های مختلفی ارائه می گردند. در این مراکز، می شود حتی نمایندگی های شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی را هم پیدا کرد. 

آن ها محصولات کارخانه را به گونه کلی در اختیار خریداران می گذارند. در هر صورت، در یک اتاق هتل نیاز است که در سایزهای گوناگونی دمپایی ها گذاشته شوند. دلیل این مسئله هم مهمان هایی هستند که شماره های پای شان فرق می کند. 

صادرات دمپایی هتل به اروپا

صادرات دمپایی هتل به اروپادمپایی های مخصوص هتل را شرکت های گوناگونی به کشورهای متفاوتی صادر می کنند که از آن جمله برخی از ممالک اروپایی می باشند. آن ها برای این که بتوانند در بازار شدیداً رقابتی این کشورها فروش خوبی داشته باشند، همه استانداردهای ملی و جهانی را در نظر می گیرند. همچنین به کیفیت محصولات خود ارزش زیادی قائل هستند. 

همچنین سعی می کنند تا در تنوع بالای رنگ و مدل دمپایی ها را ارسال کنند. همین طور به مسئله بسته بندی هم بهاء می دهند. در کل، دمپایی هایی که به کشورهای گوناگون صادر می شود، دارای طراحی های متفاوتی هستند که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم: 

 • دمپایی جلو بسته 
 • دمپایی جلو باز 
 • دمپایی انگشتی 
 • دمپایی شیک بند دار 
 • پاپوش حوله ای عروسکی 
 • و غیره 

بسته بندی جدید و شیک دمپایی هتلی یکبار مصرف در بازار ایران

بسته بندی جدید و شیک دمپایی هتلی یکبار مصرف در بازار ایرانآنچه باعث می شود تا یک محصول خود را بهتر نشان دهد، بسته بندی است. مشاهده می کنیم که بسیاری از تولیدی ها امروزه دمپایی های هتلی یکبار مصرف را در بازار ایران، به شکل شیک و زیبا بسته بندی می کنند و به دست مشتریان خود می دهند.

اغلب، این دمپایی های در پکیج های پلاستیکی ارائه می شوند که روی آن نشانه هایی از شرکت تولید کننده، تاریخ تولید، شیوه استفاده و سایر موارد دیگر ذکر شده است. 

از طرف دیگر، در حد کلان اگر بخواهید آن ها را بخرید، مشاهده می کنید که در کارتن های بزرگی قرار می گیرند. خلاصه این که هر کدام از این دمپایی ها بر اساس سایز و مدلی که دارند، در بسته های خاصی گذاشته می شوند. 

سفارش آنلاین انواع دمپایی یکبار مصرف

سفارش آنلاین انواع دمپایی یکبار مصرفدمپایی یکبار مصرف را در انواع مختلف می شود از طریق آنلاین هم سفارش داد. با مراجعه به سایت دمپایی هتل به راحتی می توانید به هر مقدار، طرح، رنگ و سایزی که خواسته باشید، محصولاتی از این دست را بخرید. گفتنی است که در اینترنت تنوع بالایی را می توانید مشاهده کنید. 

امروزه اکثر شرکت های تولید کننده نیز سعی می نمایند تا با همکاری سایت های معتبر، محصولات شان را به این طریق تبلیغ، معرفی و به فروش رسانند. شما در هر جایی از کشور که باشید، بسیار ساده و راحت می توانید وارد این سایت ها شده و سفارش دمپایی ای را که می خواهید، ارائه دهید. 

خرید از این طریق، مزیت های گوناگونی دارد. اولاً شما وقت زیادی را تلف نمی کنید. دوماً با نرخ های مناسبی می توانید خرید را انجام دهید و از همه مهمتر این که دیگر دغدغه حمل آن را ندارید؛ زیرا یکی از خدمات سایت های عرضه کننده، رساندن رایگان محصول، به دست مشتری می باشد. 

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید