مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع دمپایی هتلی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های مختلف دمپایی هتلی حوله ایمیزان صادرات انواع دمپایی هتلی از ایران

یکی از نیاز های مهم اتاق مهمان دمپایی هتلی می باشد که در مدل ها و شکل های مختلفی تولید می شود. دمپایی در مدل های گوناگون از قبیل: تک لایه، سه لایه، اسفنجی و حوله ای تولید می شود. یکی از مزیت های دمپایی هتلی یک بار مصرف، امکان چاپ لوگو یا برند بر روی آن است. امروزه صادرات دمپایی هتلی از اهمیت خاصی برخوردار بوده تا بتواند رضایت مشتری را به طور کامل جلب کند. و با بکار بردن انواع دمپایی هتلی می توان باعث افزایش رضایت مندی مشتریان شد. 

صادرات انواع دمپایی هتلی درجه یک

مدل های مختلف دمپایی هتلی حوله ای

مدل های مختلف دمپایی هتلی حوله ای

دمپایی هتلی در انواع گوناگونی تولید می شود از قبیل: تک لایه، سه لایه، اسفنجی و حوله ای تولید می شود. دمپایی هتلی حوله ای معمولا از نوع فوم و استر و لایه ی بیرونی حوله ای تشکیل می شود این دمپایی ها به ویژه برای استفاده بعد از استحمام مورد استفاده قرار می گیرد. این دمپایی ها وزن سبک و حالت نرمی و راحتی دارند که این مهم ترین ویژگی آن ها را بوجود می آورد که علاوه بر هتل ها، این محصول در خانه هم مورد توجه استفاده کنندگان قرار گرفته شده است. قیمت مدل های مختلف دمپایی هتلی حوله ای با توجه به جنس و نوع آن برآورد می شود. دمپایی های حوله ای اغلب به صورت یکبار مصرف استفاده می شود. اغلب این نوع از دمپایی ها در هتل ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. و بعضی از مدلهای مختلف دمپایی حوله ای است که با شستن آن ها می توان دوباره از آن ها استفاده کرد. و در کل مدل یک بار مصرف دمپایی هتلی حوله ای موجب افزایش بهداشت آن محصول شده و باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان شده است. 

میزان صادرات انواع دمپایی هتلی از ایران

میزان صادرات انواع دمپایی هتلی از ایران

امروزه با توجه به میزان ارزش دادن افراد به بهداشت و سلامتی خود موجب شده است که این محصولات بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تا میزان صادرات انواع دمپایی هتلی ایران بیشتر و افزایش یابد. تولید این نوع از دمپایی های هتلی در ایران با بازخوردهای مناسبی رو به رو شده تا حجم فروش این کالا را در سراسر کشور افزایش یابد. با عرضه این نمونه از دمپایی های هتلی در هر یک از هتل های ایران برای مسافران به نوعی خدمات عرضه گردیده است تا با این کار هم رضایت بیشتری از مشتریان داشته باشند و هم در تولید آن با توجه به جلب مشتریان بیشتر مورد استقبال قرار بگیرند. امروزه با توجه به نیاز مشتریان باعث شده که میزان صادراد این محصول به سراسر شهرها گسترش و افزایش یابد. 

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید