مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات محصولات تکنفره هتلی به سایر کشور ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع محصولات تکنفره هتلیمصرف کنندگان محصولات تکنفره هتلی ایرانی

تولیدات محصولات تکنفره هتلی در کشور ما با رشد و شکوفایی بسیار خوبی مواجه شده است. برندهای معتبر تولید کننده با بهره گیری از متخصص ترین افراد، تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه، با کیفیت ترین محصولات هتلی را تولید می کنند و به بازار می فرستند. به دلیل کیفیت بسیار خوب این محصولات هتلی ایرانی، در حال حاضر شاهد صادرات گسترده انواع محصولات هتلی به کشورهای همسایه هستیم و در این راستا سود خیلی خوبی به اقتصاد کشور ما تزریق می شود. صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک کشور می باشند و قطعا زمانی که صادرات افزایش یابد، اقتصاد آن مملکت نیز متحول خواهد شد.

صادرات محصولات تکنفره هتلی به سایر کشور ها

آشنایی با انواع محصولات تکنفره هتلی

آشنایی با انواع محصولات تکنفره هتلیدر هتل های دو ستاره به بالا یکسری از محصولات بهداشتی هتلی در اختیار مسافرین قرار داده می شود. در هتل های دو ستاره و سه ستاره، صابون، شامپو سر و حوله حمام به مراجعه کنندگان داده می شود.

در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره، علاوه بر این محصولات، اجناسی مانند کیت اصلاح، شامپو بدن و حوله دست و صورت نیز به مسافرین تحویل داده خواهد شد. قطعا اصلی ترین دلیل در راستای تحویل دادن این محصولات بهداشتی، رعایت موازین و اصول استاندارد جهانی هتل داری و صد البته ایجاد حس مطلوب در مسافرین می باشد.

قطعا زمانی که مراجعه کنندگان از سرویس ها و خدمات هتل رضایت کافی داشته باشند، برای دفعات آتی نیز همان هتل را در جهت اقامت خود انتخاب می کنند و طبق این سناریو، آن هتل بسیار معروف و محبوب خواهد شد.

مصرف کنندگان محصولات تکنفره هتلی ایرانی

مصرف کنندگان محصولات تکنفره هتلی ایرانیمصرف کنندگان محصولات تکنفره هتلی ایرانی هم می توانند مسافرین هتل ها باشند و هم افراد عادی در منازل خود نیز می توانند این محصولات را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

برند های تولید کننده محصولات هتلی، معمولا در بازار عادی نیز فعال هستند و با یک درجه کیفیت، این اجناس را تولید می کنند و به بازار می فرستند. البته حجم فروش این محصولات در زمینه تامین کردن اجناس مورد نیاز هتل ها، بسیار زیاد تر است.

طبیعتا هتل ها نیاز بیشتری به این محصولات دارند زیرا به صورت مداوم، مسافرین این هتل ها تغییر می کنند و برای هر یک از این افراد نیز باید اجناس جدا گانه ای استفاده شود. به عنوان مثال در هر اتاق در هتل ها، به تعداد افراد ساکن در آن اتاق، شامپو سر و بدن قرار داده می شود.

سالانه چند میلیون نفر در سراسر کشور به هتل ها مراجعه می کنند وبا چند محاسبه ریاضی ساده می توان دریافت که چه حجم فروش سنگینی ایجاد خواهد شد.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید