مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شامپو هتلی ساویز با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شامپو هتلی ساویزمعرفی محصولات هتلی ساویزطریقه سفارش و خرید محصولات هتلی ساویزفروش شامپو تک نفره هتلی ساویز در اصفهانفروشگاه شامپو هتلی با کیفیت مناسببازار عمده فروشی شامپو هتلی کوچک در اصفهانتوزیع عمده شامپو هتلی در اندازه های مختلفبرند های تولید کننده شامپو هتلی در کشورفروشنده بهترین شامپو هتلی با ارزانترین قیمتپخش کننده شامپو هتلی ساویز درجه یکمزیت های مهم شامپو هتلی ساویزارسال رایگان شامپو هتلی به تمام نقاط ایران

فروش شامپو هتلی ساویز در انواع گوناگون توسط این سایت و بصورت اینترنتی امکان پذیر شده است. قیمت دست اول و ارزان و هم چنین کیفیت مرغوب محصولات هتلی از جمله ملاک های اصلی هتل ها و بیمارستان ها برای خرید هسنتند که برند ساویز باکیفیت ترین کالاهای بهداشتی هتلی را تولید و با قیمت بسیار خوب عرضه می کند. خرید شامپو هتلی ساویز را می توان از راه های مختلفی انجام داد. 

شرکت سرمه از بزرگترین تولید کننده گان محصولات بهداشتی ایرانی می باشد که با تولید متنوع ترین محصولات هتلی توانسته است بخش اعظمی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت محصولات خود را با نام های تجاری ساویز وارد بازار کرده است. آیا می دانید شامپو های هتلی ساویز در چند گونه تولید می شود؟ شامپو های هتلی ساویز در 5 نوع بسته بندی مختلف و در دو نوع سر و بدن ساخته می شوند که در زیر به آن ها اشاره نموده ایم:

فروش شامپو هتلی ساویز با قیمت ارزان

انواع شامپو هتلی ساویز

انواع شامپو هتلی ساویز

 • شامپو سر هتلی سیمپل ساویز
 • شامپو بدن هتلی سیمپل ساویز
 • شامپو سر هتلی اکونومی ساویز
 • شامپو بدن هتلی اکونومی ساویز
 • شامپو سر هتلی پت ساویز
 • شامپو بدن هتلی پت ساویز
 • شامپو سر هتلی تیوپی ساویز
 • شامپو بدن هتلی تیوپی ساویز
 • شامپو سر هتلی ساشه ساویز
 • شامپو بدن هتلی ساشه ساویز

معرفی محصولات هتلی ساویز

معرفی محصولات هتلی ساویزمحصولات بهداشتی هتلی ساویز که مشمول انواع شامپو و خمیر دندان هتلی می باشند، در بسته بندی های شکیل و تکنفره ارائه می شوند. شامپو های هتلی سیمپل، اکونومی، تیوپی و پت برند ساویز در بسته بندی شکیل و مختلف و وزن 25 گرمی تولید می گردند که در کارتن های 288 و 500 عددی به فروش راسنده می شوند و شامپو ساشه ساویز 10 گرمی هستند که در کارتن های 1200 عددی ارائه می شود و خمیر دندان هتلی ساویز نیز 10 گرمی می باشد که تعداد در هر کارتن 1000 عدد جای می گیرد.

طریقه سفارش و خرید محصولات هتلی ساویز

طریقه سفارش و خرید محصولات هتلی ساویزانواع محصولات هتلی ساویز را قادر هستید. با نرخ درب کارخانه و بدون واسطه از این تار نما خریداری نمایید بدین صورت که با زنگ زدن با کارشناس فروش شامپو هتلی ساویز تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شده و هم خرید خود را اعلام نمایید تا در کمترین وقت ممکن در هر شهری که باشید، برایتان ارسال شود. 

منبع: hotello.ir

فروش شامپو تک نفره هتلی ساویز در اصفهان

فروش شامپو تک نفره هتلی ساویز در اصفهانیکی از خدمات ویژه ای که هتل ها انجام می دهند، فراهم آوردن لوازم بهداشتی است. آن ها برای یک اتاق مجهز، حوله، شامپو، صابون و سایر موارد دیگر را آماده می نمایند تا مسافران شان به راحتی بتوانند از آن استفاده نمایند. اصولاً هر کدام از این لوازم به شکل تک نفره، بسته بندی شده و کاملاً بهداشتی ارائه می شود. 

در خصوص لوازم بهداشتی هتلی، شرکت های متفاوتی فعالیت می کنند. آن ها محصولاتی از این دست را که فقط مخصوص مسافرخانه ها است، تولید کرده و روانه بازار می نمایند. از جمله مشخصات اصلی چنین محصولاتی، کوچک بودن آن است که به تک نفره هم معروف می باشند و کاربردشان بسیاری زیاد است. 

در این حوزه، شرکت های خاصی فعالیت دارند. آن ها در کنار این که محصولات را برای عموم می سازند، ویژه هتل ها هم تولید می نمایند. یکی از برندها معروفی که در این زمینه کار می کند، ساویز است. این مارک، بهترین شامپو تک نفره هتلی را در اشکال مختلفی می سازد و به دست مشتریان خود می رساند. 

سعی شرکت بر این است تا کالایی شکیل، با بسته بندی راحت و هم چنین مرغوب را ارائه دهد. این بسته ها را اغلب در بازار به این نام ها ما مشاهده می کنیم: 

 • شامپو تک نفره سیمپل ساویز
 • شامپو هتلی اکونومی ساویز
 • شامپو تک نفره تیوپی ساویز 
 • شامپو تک نفره هتلی ساویز پت 

البته به این نکته نیز باید اشاره نمود که شامپوها تنها برای شستن موی سر به کار نمی روند، بلکه نوع دیگر آن مخصوص بدن است که به نوعی مایع صابون هم برخی به آن می گویند. در این حوزه هم برند ساویز فعالیت هایی را انجام می دهد که ما می توانیم با مراجعه به مراکز خاصی که عرضه کننده محصولات هتلی هستند، آن را تهیه کنیم. 

اگر سری به بازار عمده شامپو هتلی در استان اصفهان بزنید، با عرضه کنندگانی مواجه خواهید شد که در انواع متنوع، محصولات شرکت سرمه که زیر برند ساویز کالایش را ارائه می دهد، به دست آورید. در هر حال، شامپو ساویز یکی از برترین محصولات بهداشتی به شمار می رود که در همه جای کشور قابل دسترس می باشد و مشتریان خاص خود را دارد. 

فروشگاه شامپو هتلی با کیفیت مناسب

فروشگاه شامپو هتلی با کیفیت مناسبدر بازار به راحتی می توان فروشگاه هایی را پیدا کرد که در آن انواع مختلفی از لوازم یک بار مصرف هتلی با کیفیت مناسب ارائه می شود. از آن ها می توان شامپو را نیز در برندهای گوناگونی تهیه کرد. بیشتر کارخانجاتی که در زمینه تولید این نوع از شوینده فعالیت می کنند، نوع هتلی را نیز به دلیل این که فروش خوبی دارد هم می سازند. 

برای نمونه می شود از جمله برندهای خاص که کالاهای شان با کیفیت مناسبی ارائه می شود، به شامپو هتلی طراوت، صحت و غیره هم اشاره کرد. شما به هر کدام از فروشگاه های عرضه کننده لوازم بهداشتی هتلی که سر بزنید، این مارک ها را مشاهده می کنید. آن ها نیز مانند سایر محصولات دیگرشان این شامپوها را برای موهای گوناگونی می سازند که شامل موارد زیر می باشند: 

 • شامپو برای موهای چرب 
 • شامپو برای موهای معمولی 
 • شامپو برای موهای خشک 
 • شامپو مخصوص موهای نازک 
 • شامپو های ضد شوره 
 • و غیره 

عموماً مسافران برای این که بتوانند به بهترین وجه ممکن از شامپوها استفاده کنند، نوعی را بر می گزینند که با موهای سرشان تطابق داشته باشد. هتل های شیک و چند ستاره نیز به این مسئله بها می دهند و به همین دلیل است که در انواع مختلفی اقدام به خرید این نوع از شامپوها از فروشگاه ها متعددی که در این زمینه فعال اند، کالا را می‌خرند. 

بازار عمده فروشی شامپو هتلی کوچک در اصفهان

بازار عمده فروشی شامپو هتلی کوچک در اصفهانشامپوهای هتلی عموماً در سایزهای کوچک ارائه می شوند و برای یک فرد در نظر گرفته می شود. هتل داران هم بیشتر محصولاتی از این دست را به شکل عمده تهیه می کنند. شرکت های تولید انواع شامپو هتلی هم کالای خود را به شکل کلی روانه بازار می نمایند و در دسترس مشتریان خاص خود قرار می دهند. 

در اصفهان و یا هر شهر دیگری که باشیم، به آسانی قادر خواهیم بود که عمده فروشی های شامپوهای هتلی را پیدا کنیم؛ چون که کارخانه جات جهت دسترسی آسان مشتریان خود، راه هایی را در این حوزه در نظر گرفته اند. آنان نمایندگی های متفاوتی را در جای جای ایران راه اندازی کرده اند که باعث تسهیلات زیادی شده اند. 

از سویی، خریداران عمده این گونه از کالاها که بیشتر هتل داران و یا فروشگاه های ویژه این کار می باشند، برای این که هزینه های شان را کاهش دهند، می کوشند تا به شکل کلی محصول را بخرند. اغلب، شامپوها را چه از نوع بدن و یا مخصوص موی سر، در کارتن هایی با بسته بندی های مشخصی عرضه می دارند. 

در هر کارتن بین 288 تا 500 عدد شامپو قرار می گیرد که هر کدام از آن ها دارای وزن خاص خود می باشند. البته این موضوع می تواند متنوع هم باشد. مثلاً برخی از برندهای سازنده، شامپوها را در کارتن های 1000 به بالا جا به جا می کنند. 

توزیع عمده شامپو هتلی در اندازه های مختلف

توزیع عمده شامپو هتلی در اندازه های مختلفشامپوهای هتلی هر کدام در اندازه های مختلفی توزیع می شوند که این کار اغلب به شکل عمده صورت می گیرد. در زمینه عرضه کلی این نوع از محصولات، مراجع خاصی هستند که فعالیت می کنند. آن ها کارخانه جات تولیدی، شرکت های وارد کننده، شعب رسمی آن ها، سایت های اینترنتی مختلف و همچنین مراکز متعددی می باشند. 

از جانب دیگر، بازارهای مشخصی وجود دارد که در آن شامپو یکبار مصرف هتلی را می توان به دست آورد. از فروشندگان در این مراکز فروش قادر خواهیم بود که شامپو هتلی ساشه را تهیه کنیم و در کنار آن از تازه ترین قیمت شامپو هتلی صحت هم مطلع شویم. در هر حال، شرکت شامپو هتلی، محصولات خود را در وزن ها متفاوتی ارائه می دهد که می توان این گونه آن ها را معرفی نمود: 

 • شامپو هتلی در وزن 10 گرم 
 • شامپو هتلی در وزن 15 گرم 
 • شامپو هتلی در وزن 17 گرم 
 • شامپو هتلی با وزن 20 گرم 
 • شامپو هتلی با وزن 30 گرم 

می توان با مراجعه به گزینه های متفاوتی که به آن اشاره کردیم، این نوع از شامپوها را در هر وزنی که می خواهیم به دست آوریم و مورد استفاده قرار دهیم. 

برند های تولید کننده شامپو هتلی در کشور

برند های تولید کننده شامپو هتلی در کشورشامپو هتلی را برندهای تولید کننده مختلفی در کشورمان می سازند و به بازار عرضه می کنند. آن ها همان طور که تا به این جای مطلب به آن اشاره کردیم، در بسته بندی های متفاوت، انواع گوناگون و همین طور وزن های متنوعی تولید نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

این گونه از شامپوها نیز مانند سایر محصولات مشابه از مواد اولیه خاص خود تولید می گردد و فرقی با آن ها ندارد. تنها مسئله این است که در بسته های کوچک تر آن هم برای مسافران در نظر گرفته می شوند که این گونه از مصرف بالا پیشگیری می شود و هر کسی به اندازه می تواند از شامپو کار بگیرید. 

انواع این محصول بسیار متنوع است؛ ولی ما در زمینه هتل ها تنها به جنبه شستشو و پاک کنندگی آن بسنده می کنیم. روی هم رفته، برندهای برتر سعی شان بر این است تا محصولاتی در خور توجه را ساخته و در اختیار مصرف کنندگان خود بگذارند. آن ها از بهترین متریال که بیشتر طبیعی هستند برای بهبود شامپوهای شان استفاده می کنند. 

فروشنده بهترین شامپو هتلی با ارزانترین قیمت

فروشنده بهترین شامپو هتلی با ارزانترین قیمتاگر به دنبال شامپو هتلی ارزان قیمت می باشید، باید در گام نخست لیستی کامل از همه تولیدی ها تهیه کنید و سپس قیمت تک تک مدل های محصولات شان را به دست آورید. برای این منظور بهترین روش این است که سری به سایت های متعدد اینترنتی بزنید. بیشتر این فروشگاه ها آنلاین نرخ ها کالای خود را درج می کنند. 

از جانب دیگر، پس از این که توانستید نرخ ها را به دست آورید، به مقایسه آن ها چه از نظر ارزش و چه از دید کیفیت می پردازید و به این شکل است که می شود بهترین و ارزانترین نوع شامپو هتلی را پیدا کنید و به فروشنده آن سر بزنید. قطعاً در هر شهری بهترین ارائه دهندگان را می شود پیدا کرد که در این حوزه فعال می باشند. 

از این عرضه کنندگان می شود خمیر دندان هتلی پونه را که یکی دیگر از وسایل الزامی در اتاق های هتل می باشد، به دست آورید که این محصول هم در وزن ها و سایزهای مختلفی ارائه می گردد. 

در کل، توجه داشته باشید که از معتبرترین فروشندگان خرید ارزان قیمت را انجام دهید. این گونه قادر خواهید بود که محصولی با کیفیت را با نرخ مناسب تهیه کنید. 

پخش کننده شامپو هتلی ساویز درجه یک

پخش کننده شامپو هتلی ساویز درجه یکشامپو ساویز درجه یک از سوی شرکت های خاصی پخش می شود. البته عمدتاً خود این کارخانه سعی می کند تا بر اساس سفارش هایی که دریافت می دارد، محصولاتش را در همه جای کشور توزیع کند. در همین حال، برخی از بازرگانان نیز در این خصوص فعالیت گسترده ای دارند و از جمله پخش کنندگان اصلی این محصول به شمار می روند. 

اما شاید برای بسیاری از مصرف کنندگان این پرسش پیش بیاید که یک شامپوی هتلی درجه یک، چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟ طبعاً آن چه در این مورد مهم است، اصل بودن برندی می باشد که آن را تهیه می کنیم. از طرفی، برخی از مشخصات دیگر را هم می توان در این جا مثال آورد که راهنمای خوبی برای خرید نوع مرغوب کالا می باشد. 

 • از میزان بالای مواد اولیه طبیعی در تولید آن استفاده شده باشد. 
 • کمتر مواد شیمیایی مضر داشته باشد. 
 • انتخاب آن بستگی به نوع موی سرتان دارد. 
 • بسته بندی های راحتی داشته باشد که بتوان به راحتی از محتوای آن استفاده کرد. 
 • به نکات اصلی ای که روی شامپوها درج شده و نوع مصرف آن دقت کنید. 
 • و سایر موارد دیگر از این دست 

مزیت های مهم شامپو هتلی ساویز

مزیت های مهم شامپو هتلی ساویزدر گذشته بیشتر کسانی که از جایی به جای دیگر سفر می کردند، سعی می نمودند که با خود شامپوی مخصوص شان را حمل کنند. اما امروزه این نقیصه برطرف شده است؛ زیرا که برندهای گوناگون طوری شامپوهای هتلی را طراحی کرده اند که هر کسی می تواند از آن بدون این که دغدغه ای داشته باشد استفاده نماید. 

مزیت به کار بردن محصولات برندهای برتر نیز به همین چیزها می باشد. از جمله مارک ها بسیار معروفی که تا به این جا به آن اشاره کردیم، ساویز است. شرکت سازنده، سعی کرده تا برای هر مدل مویی شامپوها را بسازد و این دیگر مزیت مهمی است که برای هتل داران و مسافران حایز اهمیت می باشد. 

از سوی دیگر، شرکت در طرح ها و ابعاد مختلفی و همچنین رنگ های متنوعی کالای خود را روانه مراکز داد و ستد می کند که این موضوع نیز سبب شده تا مشتریان بیشتری را جلب کند و از جانب دیگر، باعث رونق گرفتن فروشاتش شود. همچنین قیمت ارزان شامپوهای این برند، یکی دیگر از ویژگی های آن است. 

در کل، اگر می خواهید که یک محصول خوب هتلی را تهیه کنید، بهتر است که سری به شرکت های عرضه کننده کالاهای بهداشتی ساویز بزنید. آن ها در همه جای کشور قابل دسترس می باشند. 

ارسال رایگان شامپو هتلی به تمام نقاط ایران

ارسال رایگان شامپو هتلی به تمام نقاط ایرانبه دلیل رقابت شدیدی که میان برندهای مختلفی در بازار ایران وجود دارد، هر کدام از آن ها می کوشند تا خدمات ویژه ای را ارائه دهند. برای مثال در زمینه شامپو هتلی، امروزه شرکت های سازنده و یا فروشندگان بزرگ، محصولات خود را به صورت رایگان به تمام نقاط ایران ارسال می کنند. آن ها همچنین این کار را به وسیله ماشین ها مخصوص انجام می دهند که در میان راه، آسیبی به کالا نرسد. 

از سویی، دیده می شود که بیشتر سایت های اینترنتی فعال در این حوزه هم یکی از خدمات شان همین است. شما ضمن این که بدون محدودیت می توانید وارد معتبرترین آن ها شوید و پس از انتخاب و سفارش محصول، آن را بدون این که هزینه ای پرداخت کنید، به هر نشانی ای در هر منطقه از کشور که داده اید، شامپوها را تحویل بگیرید. 

در کل، چنین مسئله ای باعث شده تا مشتریان، راحت تر بتوانند دسترسی به شامپوهایی که می خواهند داشته باشند و حتی همزمان چندین برند را با هم سفارش دهند و این گونه خدمات دهی خود را نیز بالا ببرند و به این ترتیب رضایت خاطر مسافران و مشتریان خود را هم جلب کنند. 

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید