مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده انواع خمیر دندان هتلی پاتریکس

انواع خمیر دندان هتلی پاتریکس چند گرمی است؟ قیمت خمیر دندان و مسواک هتلی پاتریکس چند است؟ پک مسواک و خمیر دندان هتلی پاتریکس به صرفه تر است یا بصورت مجزا؟ آیا میتوان بصورت مستقیم از کارخانه پاتریکس خرید نمود یا نمایندگی فروش مستقیم برای خرید عمده دارد؟

خمیر دندان در کنار مسواک از جمله ضروری ترین محصولات بهداشتی در بهداشت دهان و دندان است که در انواع برند های مختلفی در بازار به فروش می رسد و پاتریکس نیز یکی از برند های موجود است که با تولید انواع مسواک و خمیر دندان در بسته بندی های شکیل و مناسب برای هتل ها و بیمارستان ها، بخش عمده ای از بازار فروش خمیر دندان و مسواک هتلی را ازان خود نموده است.

خمیر دندان هتلی پاتریکس در وزن 7 گرمی و 10 گرمی و در بسته بندی شکیل و زیبا تولید و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و میتوان با خرید عمده از نمایندگی فروش مستقیم آن بصورت مستقیم اقدام نمود. خمیر دندان و مسواک هتلی پاتریکس در دو نوع و همچنین بصورت پک مسواک و خمیر دندان هتلی و هم مجزا تولید و توسط این سایت با قیمت درب کارخانه به فروش عمده می رسد و دیگر نیازی به خرید از واسطه ها با قیمت های بالاتر نیست.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین محصولات بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید